Alates 2018. aasta novembrist Estplast Tootmine OÜ uus omanik on Soome kontsern Finnfoam OY, kes  on ühtlasi Skandinaavia ja Baltimaade suurim polümeer isolatsioonimaterjalide tootja.

Estplast Tootmine OÜ on vahtpolüstüreenist soojustusplaatide tootmisele ja turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Maardus asuvas nüüdisaegses tehases alustati tootmist 2004. aasta alguses. 2006. aastal laiendati tehases tootmis- ja laopinda ning investeeriti täiendavalt uutesse tootmisseadmetesse.

Kõrge kvaliteedi tagamiseks ja hoidmiseks soetas ettevõte uue plokivormi ning täiustas tehniliselt nii granulaatoreid, lõikeseadmeid kui ka pakkeliini seadmeid. Täiustatud seadmepark võimaldab parandada tootmisvõimsust ja tänu suuremale laopinnale on võimalik kiirelt reageerida klientide tellimustele. Estplasti meeskond reageerib alati operatiivselt ning suudab kohanduda klientide vajadustele ja soovidele.

Estplasti tegevus on suunatud kvaliteetse ning konkurentsivõimelise hinnaga ehitusmaterjali – vahtpolüstüreeni – tootmisele ja turustamisele. Estplast pakub oma klientidele kvaliteetset ja kõrgelt hinnatud ehitusmaterjali, usaldusväärset partnerlust ja paindlikku hinnapoliitikat.

Estplasti missioon
Ehitus- ja remonditeenuste kasutajate rahulolu parandamine kvaliteetse ehitusmaterjali tootmise ja turustamise kaudu.

Estplasti visioon
Olla ehitusteenuste pakkujatele ja ehitustarvete turustajatele tunnustatud partneriks.

Estplast Tootmine OÜ on Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Estplast Tootmine OÜ | Tiigi 1, 74117 Maardu | marketing@estplast.ee